Novinky
#LucidStylelashes

Starostlivosť o pleť nezanedbávajte. Pomocou masiek viete podporiť elasticitu pokožky a vyrovnávať malé vrásky ktoré dotvárajú jeden celok. Vybrala som PEPTIDOVÉ A BIOBOTOXOVE.

Masky sú veľmi príjemné a ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Hýčkajte sa! Pleť Vám to zaručene vráti.

Mihalnice
#LucidStylelashes

Túžite po neodolateľnom pohľade? Umelé mihalnice Vám to zaručene splnia. Stačí rýchle líčenie a jednoducho aplikovať na oko.

Denne ich nosím a môžem povedať, že je to neskutočne pohodlné. Ráno ich aplikujem a večer pekne odložím. Mihalnice nie sú záležitosť jednorázová. Ak sa viete o ne pekne postarať, čo znamená jemné odnímanie lepidla a správne odloženie do krabičky, vydržia Vám naozaj dlho. Nie je potrebné ich po nasadení líčiť špirálou.

Štetce
#LucidStylelashes

Štetce sú na vysokej úrovni vyrobené v Talianksu. Majú najjemnejšie umelé chlpy ktoré nespôsobujú alergické reakcie a nevpíjajú množstvo materiálu. Sú tmavej farby a výborne s nimi zapracujete materiál do pokožky. Sú rôznych tvarov a mojim cieľom je zamerať sa na kvalitné a príjemné líčenie. Štetce majú dlhé rúčky aby líčenie pôsobilo elegantne a dodržiavala sa osobná zóna klienta. 

video pripravujeme

Štetce sú edícia, na ktorú som veľmi hrdá. Tvorila som ich s láskou a verím, že si ich obľúbite aj Vy. 

Poukážky
#LucidStylelashes

Poukážka je veľmi pekný darček. Ak neviete ako a s čím obdariť polovičku, službou o jej starostlivosť si určite šplhnete! Je to vhodný darček pre všetky vekové kategórie. Vašou úlohou je obdarovať, obdarovaná si sama určí kedy jej vyhovuje navšteva u mňa.. Možno ste sa trafili do veľmi príjemného dátumu, kedy sama uvažuje o nejakej zmene, alebo ju zaujíma kozmetika a môj svet na intenzívnej báze.

Poukážky môžete darovať priateľke, mamine, kamoške, či dcére.

KOZMETIKA
#LucidStyle

Spoločnosť MARC INBANE je lídrom v oblasti samoopaľovacej kozmetiky. Tuto prírodnú, vegánsku kozmetiku používá veľké množstvo svetových celebrít, ktoré si ju obľúbilo pre jej prirodzený efekt opálenia celého tela.

Doplnky
#LucidStyle

Darčekové sety
#LucidStyle

Gift boxy obsahujúce produkty Lucid Style sú darček, ktorým nikdy nič nepokazíte. Stačí sa len zamyslieť, aká kombinácia produktov obdarovanému urobí najväčšiu radosť! V ponuke nájdete 3 typy darčekových setov : „S“ Singpapore, „M“ Miami alebo „L“ London.