Novinky
#LucidStylebeauty

Starostlivosť o pleť nezanedbávajte. Pomocou masiek viete podporiť elasticitu pokožky a vyrovnávať malé vrásky ktoré dotvárajú jeden celok. Vybrala som PEPTIDOVÉ A BIOBOTOXOVE.

Masky sú veľmi príjemné a ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Hýčkajte sa! Pleť Vám to zaručene vráti.

Riasy
#LucidStylelashes

Umelé riasy som pre Vás milé dámy vyhotovila v niekoľkých prevedeniach. Každá z Vás si z mojej širokej ponuky určite vyberie pre ňu to najlepšie. Vytvárajú neodolateľný pohľad, sú príjemné, ľahučké a dala som si záležať na ich tvare a štruktúre. Pri líčení dennom, večernom aj svadobnom tvoria neoddeliteľnú súčasť a keďže ich denne nosím, môžem povedať, že sú neskutočne pohodlné. Ráno ich aplikujem a večer pekne odložím. Riasy z mojej ponuky nie sú jednorazová záležitosť, ak sa o ne pekne postaráte, vydržia Vám veľmi dlho, čo znamená jemné odnímanie lepidla a správne odloženie do krabičky. Po aplikácii nie je potrebné použiť maskaru. Na mojom instagrame @lucidstyle_official nájdete videonávody na ich aplikáciu.

Na eshope pozri tiež lepidlá v troch prevedeniach a to transparentné, biele a čierne, ktoré je moje najobľúbenejšie a pinzetu pre jednoduchú aplikáciu. 

Poukážky
#LucidStyle

Ženy milujú pozornosť ! 

Páni, ak chcete ženu prekvapiť a obdarovať poukážkou, volíte veľmi dobre. Službou o starostlivosť z poukážok štyroch variant, si určite šplhnete :), urobíte najlepší dojem a zaujmete svojou kreativitou. Výnimočný pocit je pre ženu nad zlato! Žena potrebuje byť výnimočná a správnym výberom sa možno trafíte do veľmi priaznivého dátumu, kedy sama uvažuje o nejakej zmene, alebo ju zaujíma kozmetika a môj svet na intenzívnej báze. Vašou úlohou je obdarovať, obdarovaná získa veľmi užitočné rady, z mojich dlhoročných skúseností a praktických poznatkov z dlhoročnej praxe v starostlivosti o pleť, ako sa najlepšie a najefektívnejšie starať o svoju pleť. vyživovať ju a hydratovať, aby si zachovala pružnosť, farbu, zdravý vzhľad a samozrejme poradím vhodné produkty s ktorými  môže pracovať. Poukážky sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Čo ale ešte poteší obdarovanú úplne najviac ? Sama si vyberie termín, kedy jej návšteva u mňa v štúdiu bude najviac vyhovovať.  

Poukážkou môžete obdarovať  maminu, dcéru, priateľku, kamošku … 

Teším sa na spoločné stretnutie …   pretože Byť ženou je posolstvo! 

KOZMETIKA
#LucidStyle

Doplnky
#LucidStyle

Darčekové sety
#LucidStyle

Špeciálne kazety LUCID Style