Klasické líčenie & účes
#LucidStylelashes

Líčenie a účes konzultujem priamo na zákazke. Prispôsobujem ho udalosti, pre ktorú ma navštívite. Mojou snahou je pripraviť Vás klientky tak, aby obe strany boli spokojné a vrátili ste sa aj nabudúce. Obe služby sa snažím vykonať tak, aby vydržali počas dňa i večera. Do tejto služby patrí denné líčenie, večerné líčenie, fotenie, točenie klipov, spotov a ďalšie. Celková úprava trvá približne 60 minút a vykonávam ju u seba v štúdiu. Ak je nevyhnutné, aby som sa presúvala k Vám, je to na našej vzájomnej dohode, kde si účtujem ďalšie poplatky (cestovné náklady). 

Po nalíčení je vhodné mať pri sebe púder a rúž. Vlasy čerstvo umyté doma, nie kaderníkom a prosím o vynechanie vlasovej starostlivosti produktami ako sú regeneračné masky a oleje. Taktiež prosím o vlasy surové, teda nežehlené. A na záver moje odporúčanie pre klientky, líčenie je krajšie a čistejšie bez nadpojených rias (3D).

cena od 160,-

uvedené ceny sú v eurách a s DPH

Stiahni si aplikáciu a objednaj

Lucid Style

Rezervuj si termín na naše služby rýchlo a jednoducho cez našu aplikáciu.

OBJEDNÁVKY AJ CEZ TELEFÓN

Kontaktovať ma môžete aj telefonicky. Dohodneme sa na všetkých potrebných detailoch a ja si rezervujem termín práve pre vás!

dymové líčenie